q.png

e- mail: vsi@lvet.edu.ua

fecebookinstagram    telegramm

1

З метою формування у здобувачів вищої освіти спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» фахових компетентностей, опанування яких відбувається під час навчального процесу на кафедрі ветеринарно-санітарного інспектування, 14 жовтня 2024 року відбулася гостьова лекція представників Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Лекцію провели виконувач обов’язків начальника відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Михайло Нуцковський та головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду цього управління Роман Сімонов.

2

4

7

Гості ознайомили здобувачів вищої освіти із законодавчою базою у сфері реалізації фасованого товару та провели детальний аналіз вимог нормативних документів до продукції. Михайло Нуцковський основну увагу приділив вимогам щодо надання інформації кінцевому споживачу та основним проблемним питанням сьогодення у сфері контролю якості та безпечності харчових продуктів. Також було відзначено особливості роботи служби у період воєнного стану в державі та надано рекомендації щодо логістики у разі порушення прав споживачів. Тема лекції є актуальною і важливою не тільки для майбутніх фахівців, але і для звичайного споживача. Здобувачі вищої освіти мали можливість задати питання та з цікавістю слухали лекцію. Щиро дякуємо нашим гостям за надану інформацію. До наступних зустрічей!

Допис підготував Володимир БІНКЕВИЧ, доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування