КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Цісарик Орися Йосипівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-59
е-mail: milk@lvet.edu.ua

«Галичина» – одне із сучасних, всебічно оснащених молокопереробних підприємств Західного регіону України. Біля 45 одиниць різноманітної молочної продукції щоденно тішить око вітчизняного споживача.

Приємно, що цей перелік постійно зростає та видозмінюється. Останнім часом підприємство почало суттєво нарощувати свої потужності.
Кафедра технології молока і молочних продуктів нашого ВЗО вже тривалий час співпрацює із підприємством, на якому працюють вісім наших випускників. Тут завжди сприяють проходженню виробничої практики, радо допомагають у проведенні виїзних занять.
Цього разу, 3 квітня, згідно з навчальним планом, для студентів 3-4 та 2 СП курсів чергове комплексне заняття провели професор університету Ю.Р. Гачак та асистент кафедри технології молока і молочних продуктів І.В.Скульська. на виробництві компанії «Галичина» (м.Радехів) поряд із працівниками підприємства.

Студенти мали можливість ознайомитись з спеціалізацією підприємства, сучасними технологіями та новим асортиментом питного молока і йогуртів, декілька сортів яких усі присутні із задоволенням продегустували.
Маємо надію, що наша взаємовигідна співпраця триватиме і надалі, а «Галичина» буде радувати численних споживачів своєю смачною продукцією.