КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Цісарик Орися Йосипівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-59
е-mail: milk@lvet.edu.ua

Приємно, коли на адресу Університету, зокрема кафедру технології молока і молочних продуктів надходять позитивні відгуки від роботодавців. Ось такий відгук маємо від ТОВ «МК “Галичина”».

Подяка 1

Подяка 2

Протягом багатьох років кафедра технології молока і молочних продуктів співпрацює з компанією ТОВ «МК “Галичина”». Здобувачі освіти проходять виробничу практику, виконують фрагменти кваліфікаційних робіт, а науково-педагогічні працівники проводять лабораторні заняття та підвищують кваліфікацію шляхом стажування.

Ми високо цінуємо нашу співпрацю та сподіваємося на її продовження і поглиблення, що сприятиме розвитку молочної промисловості України.

Щиро дякуємо за відзнаку та з нетерпінням очікуємо на нові спільні проєкти!

Допис підготувала Любов МУСІЙ, доцент